9620009190
Mocowanie na uchwyt PGYTECH do DJI Ronin
99,00 zł brutto| Waga | 229 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 9,10 × 3,70 cm |
| Net weight | 229 |
| Box width | 9,10 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 229 |
| HS Code | 9620009190 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Selfie stick Puluz do kamer sportowych – 3m (PU642B)
59,00 zł brutto| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 4,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 390 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 67,00 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 9620009190 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Długość (cm) | 300 |
| Kompatybilność | Inny |
| Długość (m) | 3 |
Selfie stick Telesin z plastikowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-D)
49,00 zł brutto| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 15,50 × 2,50 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 260 |
| HS Code | 9620009190 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 90 |
| Kompatybilność | Inny |
Statyw / Tripod z głowicą 3D 360° + uchwyt na telefon Puluz PU3096B
132,84 zł brutto| Waga | 1340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 11,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1240 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 1340 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw biurkowy Puluz z uchwytem na telefon/tablet (czarny)
63,90 zł brutto| Waga | 921 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 26,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 891 |
| Box width | 26,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 46,00 |
| Gross weight | 921 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Uchwyt selfie TELESIN z okrągłą głowicą do kamer sportowych
85,00 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 26,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz PU3054B 67cm
45,00 zł brutto| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68,00 × 7,50 × 68,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 680 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 68,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 750 |
| HS Code | 9620009190 |