9620009110
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD Z
Selfie-stick TELESIN ze statywem i pilotem (130 cm)
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 13,60 × 4,70 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 13,60 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 29,40 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z tripodem, Z pilotem, Bluetooth |
| Długość (cm) | 130 |
Statyw Insta360 z mocowaniem ¼”
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 6,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 187 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 220 |
| HS Code | 9620009110 |
Statyw K&F Concept K234A7+BH-28L
| Waga | 2415 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 2400 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 52,00 |
| Gross weight | 2415 |
| HS Code | 9620009110 |
Tripod PULUZ elastyczny z pilotem do lustrzanek, GoPro i telefonów komórkowych
Uchwyt selfie Insta360 z funkcją ładowania (100 cm)
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 4,50 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 350 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 30,50 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem, Funkcja ładowania |
| Długość (cm) | 100 |
| Kompatybilność | Insta360 |
| Długość (m) | 1 |
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (105 cm)
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (45 cm)
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 6,50 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 162 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Wodoodporny selfie stick Telesin 360° do kamer sportowych (GP-MFW-300)
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,20 × 8,50 × 5,20 cm |
| Net weight | 208 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 5,20 |
| Box length | 24,10 |
| Gross weight | 270 |
| HS Code | 9620009110 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 60 |