8525890000
Kamera DJI Osmo Pocket 3
2 019,00 zł brutto| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 5,00 × 17,00 cm |
| Net weight | 281 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
2 569,00 zł brutto| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,00 × 9,00 × 18,00 cm |
| Net weight | 424 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 18,00 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 700 |
| HS Code | 8525890000 |
| Model | Action |
| Czas pracy (min) | 160 min |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
| Matryca | 1/1,7 CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| ISO | 3200 |
Zestaw Insta360 X3 Creator Kit
1 639,00 zł brutto| Waga | 1310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 22,50 × 7,50 cm |
| Net weight | 1200 |
| Box width | 22,50 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 1310 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,30 × 3,70 × 17,30 cm |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 17,30 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Action 2 Power Combo
1 199,00 zł brutto| Waga | 284 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,70 × 3,80 × 22,70 cm |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 22,70 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 284 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Osmo Action 4 Adventure Combo
Pierwotna cena wynosiła: 1 599,00 zł.1 459,00 złAktualna cena wynosi: 1 459,00 zł. brutto| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 12,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 445 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 720 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Pocket 2 (Osmo Pocket 2)
1 449,00 zł brutto| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,40 × 36,50 × 15,40 cm |
| Net weight | 117 |
| Box width | 36,50 |
| Box height | 15,40 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 255 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2 Creator Combo)
1 949,00 zł brutto| Waga | 392 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,90 × 7,60 × 5,90 cm |
| Net weight | 117 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 5,90 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 392 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera Insta360 Ace Pro
1 699,00 zł brutto| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 11,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera Insta360 ONE RS Twin Edition
1 969,00 zł brutto| Waga | 710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 11,10 × 5,80 cm |
| Net weight | 560 |
| Box width | 11,10 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 23,00 |
| Gross weight | 710 |
| HS Code | 8525890000 |
Kamera Insta360 ONE X2
1 379,00 zł brutto| Waga | 614 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 11,10 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 512 |
| Box width | 11,10 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 23,00 |
| Gross weight | 614 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera Insta360 Pro2
24 999,00 zł brutto| Waga | 5700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,00 × 20,00 × 36,00 cm |
| Net weight | 1800 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 36,00 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 5700 |
| HS Code | 8525890000 |
| Jakość zapisu | 4K UHD |