8525890000
Kamera Insta360 Titan
78 199,00 zł brutto| Waga | 16700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30,50 × 46,50 × 30,50 cm |
| Net weight | 12000 |
| Box width | 46,50 |
| Box height | 30,50 |
| Box length | 60,00 |
| Gross weight | 16700 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera Insta360 X3
1 659,00 zł brutto| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 11,10 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 11,10 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 23,00 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 4
379,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 4 Pro
549,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 7
745,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,80 × 7,00 cm |
| Net weight | 112 |
| Box width | 10,80 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 7 LE
635,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso Brave 8
1 049,00 zł brutto| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,00 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 670 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso EK7000 Pro
389,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,80 × 10,50 × 6,80 cm |
| Net weight | 42 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 6,80 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso V50 Elite
575,00 zł brutto| Waga | 580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 580 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Akaso V50X
549,00 zł brutto| Waga | 570 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 10,80 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 10,80 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 570 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Insta360 GO 3 (128GB) (Biała)
1 499,00 zł brutto| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 11,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 133 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 630 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera sportowa Insta360 GO 3 (32GB) (Biała)
1 299,00 zł brutto| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 11,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 133 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 630 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |