8517620000
DJI Cellular 4G Dongle
699,00 zł brutto| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,08 × 2,30 × 0,08 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 0,08 |
| Box length | 5,24 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8517620000 |
Nadajnik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission
1 559,00 zł brutto| Waga | 214 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 4,00 × 10,50 cm |
| Net weight | 162 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 12,40 |
| Gross weight | 214 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Wi-Fi | 802.11 b/a/g/n/ac/ax, wsparcie dla 2×2 MIMO Wi-Fi |
Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission
1 559,00 zł brutto| Waga | 213 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,90 × 3,70 × 10,90 cm |
| Net weight | 145 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 10,90 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 213 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Przepustowość | 20 MHz |
Odbiornik FlySky FS-X8B, 8 kanałów AFHDS 2A
58,90 zł brutto| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 7,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 8 |
| HS Code | 8517620000 |
| Ilość kanałów | 8 |
| Waga netto (g) | 3.7 |
Odbiornik sygnału wideo DJI
6 499,00 zł brutto| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,40 × 17,80 × 7,40 cm |
| Net weight | 750 |
| Box width | 17,80 |
| Box height | 7,40 |
| Box length | 19,90 |
| Gross weight | 880 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zestaw | Nie |
Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic Basic (1 TX + 1 RX)
799,00 zł brutto| Waga | 198 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 4,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 184 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 198 |
| HS Code | 8517620000 |
| Seria Mic | DJI Mic |
Bezprzewodowy system transmisji DJI SDR Transmission Combo
2 799,00 zł brutto| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,80 × 7,00 × 10,80 cm |
| Net weight | 344 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 10,80 |
| Box length | 12,60 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Przepustowość | SDR: 20 MHz, Wi-Fi: 20 MHz |
| Wi-Fi | 802.11 b/a/g/n/ac/ax, wsparcie dla 2×2 MIMO Wi-Fi |
DJI O3 Air Unit Camera Module
765,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,90 × 7,00 × 1,90 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,90 |
| Box length | 7,80 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8517620000 |
DJI Ronin 4D Video Transmitter
1 659,00 zł brutto| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,30 × 13,90 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 8517620000 |
Moduł kamery DJI O3 Air Unit
479,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,40 × 7,20 × 2,40 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 2,40 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 8517620000 |
Odbiornik FlySky FS-A8S, 8 kanałów AFHDS 2A
58,90 zł brutto| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 7,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 9 |
| HS Code | 8517620000 |
| Ilość kanałów | 8 |
| Waga netto (g) | 1.2 |
Odbiornik FlySky FS-BS6, 6 kanałów AFHDS 2A
89,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,20 × 22,00 × 16,20 cm |
| Net weight | 76 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 16,20 |
| Box length | 29,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8517620000 |
| Ilość kanałów | 6 |
| Waga netto (g) | 7,6 g |