8,40
Baza mocowania TELESIN do kamery Insta360 GO3
49,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 8,40 × 3,60 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 8,40 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8505199089 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Kabel USB-C do USB-C do kamery Insta360 Link
49,00 zł brutto| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 8,40 × 4,80 cm |
| Net weight | 79 |
| Box width | 8,40 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 15,70 |
| Gross weight | 79 |
| HS Code | 8544429090 |
Szybkozłączki PGYTECH
29,00 zł brutto| Waga | 49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,70 × 8,40 × 1,70 cm |
| Net weight | 32 |
| Box width | 8,40 |
| Box height | 1,70 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 49 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Inny |