7,10
Osłona obiektywu DJI Osmo Action 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 7,10 × 1,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Podwyższenie podwozia PGYTECH do DJI Mavic Air 2 / Air 2s (P-16A-036)
| Waga | 52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 7,10 × 3,00 cm |
| Net weight | 52 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,20 |
| Gross weight | 52 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s |
Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic
Kijek Selfie stick Mcdodo SS-1781 Bluetooth (czarny)
| Waga | 194 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,10 × 4,70 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 140 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 25,60 |
| Gross weight | 194 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 70 |
Kontroler nadajnik DJI FPV
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,90 × 7,10 × 19,90 cm |
| Net weight | 330 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 19,90 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 450 |
| HS Code | 8526920090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata, DJI FPV |
| Kompatybilność | Kontrolery |