1,50
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 3 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,90 × 1,50 × 6,90 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,90 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Kabel zasilania ładowarki dla serii Flycart & Agras
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 1,50 × 1,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 70,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 8544429090 |
Śmigła DJI Mavic Air 2 (2 sztuki)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,50 × 11,00 cm |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8529909790 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Śmigła DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,50 × 11,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Szkło hartowane na ekran i obiektyw Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (2+2)
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 7007198095 |
Zestaw szkieł ochronnych Sunnylife do DJI OSMO Action 4
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4 |