10,00
Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000mAh, USB-C 20W (biały)
Magnetyczny mini powerbank Baseus 5000mAh, USB-C 20W (niebieski)
Metalowa obudowa PULUZ do Insta360 X3
Mocowanie akcesoriów PGYTECH Magic Arm (P-CG-009) do aparatów / gimbali
| Waga | 169 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 169 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 169 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Ronin |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie na kask Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na nadgarstek i dłoń PGYTECH do kamer sportowych (P-18C-024)
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,10 × 10,00 × 4,10 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,10 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Moduł rozbudowy OSDK Matrice 300 RTK
| Waga | 219 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 10,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 125 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 219 |
| HS Code | 8807300099 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Model | OSDK |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK |
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 10,00 × 15,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |