10,00
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 GO 3/GO 3S
Adapter Insta360 do kamer sportowych
Metalowa obudowa PULUZ do Insta360 X3
Mocowanie na kask Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 10,00 × 15,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |