10,00
Pakiet 2x Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W ( sztywna konstrukcja )
| Waga | 15000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 71,00 × 10,00 × 71,00 cm |
| Net weight | 6300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 71,00 |
| Box length | 110,00 |
| Gross weight | 15000 |
| HS Code | 8541430000 |
| Typ | Sztywne |
| Konstrukcja | Sztywna |
| Panel dwustronny | Nie |
| Rekomendowane do Power Stream | Tak |
| Waga | powyżej 5 kg |
| Waga (kg) | 6.2 |
| Napięcie znamionowe (V) | 17.1 |
| Moc znamionowa (W) | 100 |
| Natężenie znamionowe (A) | 5.9 |
Pasek do aparatu na ramię z szybkozłączką Puluz PU6001
Podwójne dolne mocowanie gimbala do DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,00 × 10,00 × 36,00 cm |
| Net weight | 260 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 36,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 8807300099 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK |
Powerbank magnetyczny 5000mAh Ugreen PB560, USB-C, 15W (beżowy)
Szkło hartowane 5.5″ Sunnylife do kontrolera DJI RC Pro (M2-GHM9172)
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 GO 3/GO 3S
Szkło hartowane Telesin na ekran i obiektyw do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-FLM-901)
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,15 × 10,00 × 0,15 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 18 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 0,15 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 38 |
| HS Code | 7007198095 |