7,00
Obiektyw makro DJI Action 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,10 × 7,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 2,10 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002900090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Uchwyt z akumulatorem DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 3,20 × 7,50 cm |
| Net weight | 66 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 81 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Zestaw 8 filtrów Freewell DJI Osmo Pocket 3 All Day
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz PU3054B 67cm
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68,00 × 7,50 × 68,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 680 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 68,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 750 |
| HS Code | 9620009190 |
Adapter PGYTECH MagSafe do Osmo Mobile
Adapter rozszerzający PULUZ do OSMO Pocket 3
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 7,00 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamer Insta360 (ONE X2, ONE RS 1-Inch 360)
Aluminiowy uchwyt z szybkozłączką PULUZ do Insta360 GO 3 / GO 3S
Magnetyczny adapter kulowy do mocowania DJI Osmo Action 3
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 4,30 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,30 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |