6,90
Obudowa wypornościowa do DJI Osmo Action
149,00 zł brutto| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 4,70 × 10,50 cm |
| Net weight | 36 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 65 |
| HS Code | 3926909790 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 4,70 × 10,50 cm |
| Net weight | 36 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 65 |
| HS Code | 3926909790 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się