25,00
Kamera sportowa Akaso V50X
Ładowarka SkyRC T1000 Maestro
| Waga | 1750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 22,00 × 12,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 1350 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 1750 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 1000 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Moc rozładowania (W) | 350 |
| Prąd ładowania (A) | 35 |
Opaska mocowanie na klatkę piersiową TELESIN kamery sportowe / DJI Osmo Action
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 5609000000 |
Opaska na szyję PULUZ z mocowaniem do kamer sportowych
Selfie stick Telesin z plastikowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-D)
Uchwyt do nurkowania PULUZ do kamer sportowych (niebieski)
Zestaw FlySky nadajnik PL18 + odbiornik FTR10 + odbiornik FTR16S, 18 kanałów AFHDS 3
| Waga | 1870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 28,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 946 |
| Box width | 28,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 1870 |
| HS Code | 8526920090 |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Ilość kanałów | 18 |