9,20
Akumulator bateria DJI Avata 2420mAh
499,00 zł brutto| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 5,85 × 9,20 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,85 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Czarny (A3-SJ663-D)
39,00 zł brutto| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 (czarna) MM3-SJ552
43,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 4,60 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 18 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (czarna) MM3-SJ398
32,00 zł brutto| Waga | 43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 4,60 × 9,20 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 43 |
| HS Code | 3926909790 |
Ładowarka samochodowa 65W DJI Mavic 3
399,00 zł brutto| Waga | 94 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 3,70 × 9,20 cm |
| Net weight | 75 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 94 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Magnetyczna obudowa ochronna DJI Action 2
99,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 2,80 × 9,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Wodoodporna ładowarka trójkanałowa Telesin Allin box do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9
69,00 zł brutto| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 9,20 × 9,20 cm |
| Net weight | 148 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 245 |
| HS Code | 8507600090 |
Zestaw filtrów ND do DJI Osmo Action 3
299,00 zł brutto| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 1,30 × 9,20 cm |
| Net weight | 62 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,70 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Air |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Pomarańczowy (A3-SJ663-C)
29,00 zł brutto| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Wodoodporna ładowarka trójkanałowa Allin box Telesin + 2 akumulatory do GoPro Hero 10 / Hero 9 (GP-BTR-905-GY-B)
91,90 zł brutto| Waga | 311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 9,20 × 9,20 cm |
| Net weight | 214 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 311 |
| HS Code | 8504405590 |
Wodoodporna ładowarka trójkanałowa Telesin Allin box + 2 akumulatory do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (niebieski)
139,00 zł brutto| Waga | 311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 9,20 × 9,20 cm |
| Net weight | 214 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 311 |
| HS Code | 8507600090 |