9,00
Etui ładujące do DJI MIC 2
269,00 zł brutto| Waga | 388 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 9,40 × 9,00 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 388 |
| HS Code | 8504409590 |
| Seria Mic | DJI Mic 2 |
Mini statyw DJI Osmo
89,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 4,00 × 9,00 cm |
| Net weight | 44 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 60 |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
System mikrofonów bezprzewodowych DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX)
1 199,00 zł brutto| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 9,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 8518100090 |
| Seria Mic | DJI Mic 2 |
Tripod PULUZ elastyczny z pilotem do lustrzanek, GoPro i telefonów komórkowych
59,00 zł brutto| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 5,00 × 9,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 34,00 |
| Gross weight | 210 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Uchwyt w kształcie litery C PULUZ PU3005
47,90 zł brutto| Waga | 337 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 20,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 20,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 337 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Bateria do DJI Goggles 2
199,00 zł brutto| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 3,30 × 9,00 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 3,30 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 5,90 |
| Gross weight | 160 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Ładowarka akumulatorów Insta360 ONE X2
| Waga | 144 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 3,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 144 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Ładowarka dwukanałowa TELESIN Box + 2 akumulatory do GoPro Hero 12/ 11 / 10 / 9 (szybkie ładowanie)
73,90 zł brutto| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 7,70 × 9,00 cm |
| Net weight | 190 |
| Box width | 7,70 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 260 |
| HS Code | 8507800090 |
Mocowanie 1/4” 360 stopni Sunnylife do kamer
39,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 7,90 × 9,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie z wysięgnikiem na kierownicę roweru Insta360 do kamer sportowych
195,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 12,00 × 9,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 250 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Opaska na głowę PULUZ z mocowaniem na kamery sportowe
26,90 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 4,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 6307901000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Osłona obiektywu i gimbala Sunnylife do DJI AIR 3
14,00 zł brutto| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 7,90 × 9,00 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 54 |
| HS Code | 3926909790 |