9,00
Regulator bezszczotkowy Hobbywing QuicRun WP 10BL60 60A
249,00 zł brutto| Waga | 176 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 5,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 176 |
| Waga netto (g) | 90 |
| Właściwości | Wodoodporne, Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing XeRun XR10 Pro 1S Heavy Duty
719,00 zł brutto| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 5,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 47 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 180 |
| Waga netto (g) | 46.7 |
| Właściwości | Sensorowe, Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing XERUN XR8 Pro G2 – Black
745,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 5,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 122 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 300 |
| Waga netto (g) | 114 |
| Właściwości | Sensorowe, Bezszczotkowe |
Regulator Hobbywing XeRun XR8 SCT 140 A
409,00 zł brutto| Waga | 236 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 5,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 91 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 236 |
| Waga netto (g) | 90.5 |
| Właściwości | Sensorowe, Wodoodporne |
Torba do DJI Osmo Pocket 3
149,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 10,00 × 9,00 cm |
| Net weight | 113 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 4202929190 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Trójramienny uchwyt z przyssawką Telesin do telefonów i kamer sportowych
289,00 zł brutto| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 21,00 × 9,00 cm |
| Net weight | 680 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 23,50 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |