8,50
Ładowarka SkyRC e450 2-4S / 6-8S LiPo / LiFe / LiHV / NiMH
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 8,00 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 220 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Prąd ładowania (A) | 4 |
Uniwersalny uchwyt na rower Sunnylife do kamer sportowych
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 4,60 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 12,10 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Zestaw Insta360 X3 Motorcycle Edition
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3 / Mavic 3 Pro / Mavic Classic (pomarańczowa)
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic (czarna)
DJI Goggles Integra
Etui na akcesoria PGYTECH (czarne)
Etui na akcesoria PGYTECH (szare)
Etui na akcesoria PGYTECH (zielone)
Kosmetyczka PGYTECH (czarna)
Kosmetyczka PGYTECH (zielona)
Ładowarka SkyRC e430 2-4S
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 8,00 × 8,50 cm |
| Net weight | 176 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 320 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 30 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe |
| Prąd ładowania (A) | 3 |