3,00
Filtr UV PGYTECH do DJI Avata
74,90 zł brutto| Waga | 93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 93 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 93 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtry ND/PL 8, 16, 32, 64 PGYTECH do DJI Osmo Pocket 3
279,00 zł brutto| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9002200000 |
Kabel do paneli fotowoltaicznych EcoFlow MC4 do XT60i 2,5m
149,00 zł brutto| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 3,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 250,00 |
| Gross weight | 290 |
| HS Code | 8544429090 |
Magnetyczne mocowanie z szybkozłączką PULUZ do DJI Osmo Action 4 / 3
29,00 zł brutto| Waga | 31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 10,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 31 |
| HS Code | 3926909790 |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 75cm (DJI-TJP03)
59,00 zł brutto| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 30,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 375 |
| Box width | 30,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 550 |
| HS Code | 6307909899 |
| Seria FPV | DJI Avata 2, DJI Avata, DJI FPV |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 2 |
| Seria Air | DJI Air 3, DJI Air 2s, DJI Air 2 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 80cm heksagon – dwustronne – wodoodporne (TJP11)
139,00 zł brutto| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 24,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 700 |
| Box width | 24,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 850 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
Mocowanie Puluz typu J-Hook Puluz do kamer sportowych (2x)
9,00 zł brutto| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 4,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Obrotowy uchwyt na telefon Puluz z uniwersalnym mocowaniem 1/4 (czarny)
83,90 zł brutto| Waga | 136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 128 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 136 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Podwyższenie podwozia PGYTECH do DJI Mavic Air 2 / Air 2s (P-16A-036)
25,00 zł brutto| Waga | 52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 7,10 × 3,00 cm |
| Net weight | 52 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,20 |
| Gross weight | 52 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-LG399)
24,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,90 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 19 |
| Box width | 9,90 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,90 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
PowerStream kabel do stacji EcoFlow DELTA
149,00 zł brutto| Waga | 348 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 3,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 295 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 40,00 |
| Gross weight | 348 |
| HS Code | 8544429090 |
| Waga poniżej 10kg | Tak |
Silikonowe etui zabezpieczające Puluz Insta360 GO 3 z osłoną na obiektyw
9,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 14,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |