2,80
Opaska na nadgarstek K&F Concept do kamery
99,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 6,30 × 2,80 cm |
| Net weight | 105 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 18,30 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 6307909899 |
Opaska na szyję Telesin z mocowaniem do kamer sportowych (TE-HNB-001)
58,90 zł brutto| Waga | 305 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 19,20 × 2,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 19,20 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 305 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Prawa osłona anteny SDR Matrice 300 RTK
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 3,30 × 2,80 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 3,30 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 16 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK |