13,00
Inteligentny statyw obrotowy Telesin (TE-GPYT-001)
Lampa pierścieniowa / statyw PULUZ LED 26cm 3x Smartfon PKT3070B
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 27,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1550 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1700 |
| HS Code | 9405423100 |
Odbiornik FlySky FS-GR3E, 3 kanały AFHDS
Rozładowywarka / Tester akumulatorów SkyRC BD250
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 879 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 1000 |
| HS Code | 8504406090 |
Rozładowywarka / Tester akumulatorów SkyRC BD350 dla SkyRc T1000 i SkyRC D200neo
Silikonowa obudowa + osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (biała)
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa obudowa + osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (niebieska)
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Statyw K&F Concept K234A0+BH-28L
| Waga | 1577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1498 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 1577 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept K234A7+BH-28L
| Waga | 2415 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 2400 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 52,00 |
| Gross weight | 2415 |
| HS Code | 9620009110 |
Uchwyt Polarpro LiteChaser dla iPhone 12 Pro Max
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 10,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 69 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |