10,00
Plecak fotograficzny wodoodporny Puluz PU5011H (szary)
86,00 zł brutto| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 32,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 790 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 870 |
| HS Code | 4202929190 |
| Kolor | szary |
Śmigła DJI Avata 2
45,00 zł brutto| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 9,20 × 10,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 19,70 |
| Gross weight | 16 |
| HS Code | 8807100090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Standardowe serwo cyfrowe HS-7955TG
439,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 4,50 × 10,00 cm |
| Waga (g) | 6,5 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9503007500 |
Stojak / statyw biurkowy Puluz na klips LED 26cm vlog / stream na telefon PKT3090B
149,00 zł brutto| Waga | 2640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 32,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2400 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 42,00 |
| Gross weight | 2640 |
| HS Code | 9405423190 |
Transmiter obrazu Insta360 Farsight
3 429,00 zł brutto| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 29,00 × 10,00 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 29,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8517699000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zasilacz SkyRC eFuel 30A/540W
419,00 zł brutto| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 19,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 1620 |
| Box width | 19,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 2000 |
| HS Code | 8504409590 |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Shutter do DJI Mavic 3 Pro
399,00 zł brutto| Waga | 69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 1,45 × 10,00 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 1,45 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 69 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |
Zestaw dwóch filtrów VND Freewell do DJI Mavic 3
88,90 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 2,30 × 10,00 cm |
| Net weight | 13 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 75 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Zestaw mocowań rowerowych Insta360 do kamer sportowych
319,00 zł brutto| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 18,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 600 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 800 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |