Nie
Adapter filtra PolarPro Step Up Ring 72-77 mm
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 11,80 × 12,00 cm |
| Net weight | 11 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 3,15 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8529909700 |
| Obiektyw (mm) | 72-77 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Filtry, Mocowania i Adaptery |
DJI Focus Pro Motor
| Waga | 322 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 4,20 × 2,10 cm |
| Net weight | 260 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 322 |
| HS Code | 8479907099 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 4, DJI RS 4 Pro |
DJI High-Bright Remote Monitor
DJI LiDAR Range Finder
DJI LiDAR Range Finder (RS 3 Pro)
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,80 × 6,80 × 16,80 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 16,80 |
| Box length | 8,60 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 8529909790 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro |
DJI LiDAR Range Finder (RS) Transmission Cable Hub
DJI RS Pro Lower Quick-Release Plate (2024)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,40 × 13,90 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 5,35 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 7616999099 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 4, DJI RS 3, DJI RS 2 |