Nie
DJI Zenmuse X9 Counterweight
1 429,00 zł brutto| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,20 × 4,20 × 11,20 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 11,20 |
| Box length | 10,20 |
| Gross weight | 350 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Zenmuse |
| Zestaw | Nie |
DJI Zenmuse X9 E Mount Unit
1 099,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,10 × 9,20 × 10,10 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 10,10 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Zenmuse |
| Zestaw | Nie |
DJI Zenmuse X9 M Mount Unit
1 099,00 zł brutto| Waga | 288 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 9,00 × 10,00 cm |
| Net weight | 200 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 288 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Zenmuse |
| Zestaw | Nie |