Nie
Statyw/obiektyw do telefonu APEXEL APS-40×60 40X60 luneta z statywem (czarny)
76,90 zł brutto| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 7,00 × 9,50 cm |
| Net weight | 290 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 480 |
| HS Code | 9005800000 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Summit PolarPro Landscape KIT
| Waga | 1724 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,70 × 20,30 × 12,70 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 20,30 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 43,20 |
| Gross weight | 1724 |
| HS Code | 9002200000 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Inny |
Znacznik rozpoznawania do kamery Insta360 Link
29,90 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,05 × 0,80 × 0,05 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 0,80 |
| Box height | 0,05 |
| Box length | 0,80 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9006990000 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |