DJI Avata
DJI Care Refresh DJI Avata – kod elektroniczny
289,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | FPV |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria FPV | DJI Avata |
DJI FPV Goggles 2
2 599,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,90 × 8,60 × 16,90 cm |
| Net weight | 270 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 16,90 |
| Box length | 18,60 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8543709099 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Zestaw DJI |
Filtr UV PGYTECH do DJI Avata
74,90 zł brutto| Waga | 93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 93 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 93 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Filtry |
Akumulator bateria DJI Avata 2420mAh
499,00 zł brutto| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 5,85 × 9,20 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,85 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Bateria do DJI Goggles 2
199,00 zł brutto| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 3,30 × 9,00 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 3,30 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 5,90 |
| Gross weight | 160 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |
DJI Care Refresh DJI Avata
329,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | FPV |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria FPV | DJI Avata |
DJI Care Refresh DJI Avata (dwuletni plan)
529,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | FPV |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria FPV | DJI Avata |
DJI Care Refresh DJI Avata (dwuletni plan) – kod elektroniczny
465,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | FPV |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria FPV | DJI Avata |
DJI Goggles Integra
2 349,00 zł brutto| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 18,50 × 8,50 cm |
| Net weight | 400 |
| Box width | 18,50 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 19,10 |
| Gross weight | 660 |
| HS Code | 8543709099 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
Dwukierunkowy hub ładujący DJI Avata
265,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 2,30 × 21,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
Filtry ND (8/16/32) DJI Avata
349,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,30 × 1,80 × 7,30 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,80 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Filtry |