46
Obiektyw do telefonu 150x APEXEL APL-MS150
109,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,10 × 4,50 × 12,10 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 12,10 |
| Box length | 8,70 |
| Gross weight | 50 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obiektyw do telefonu 200x APEXEL APL-MS200
185,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,10 × 4,50 × 12,10 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 12,10 |
| Box length | 8,70 |
| Gross weight | 50 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-HB170SW 170° szerokokątny
59,90 zł brutto| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 7,80 × 4,70 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 160 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing EZRUN 2030 12T – 7800Kv
109,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 2,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 3,00 |
| Gross weight | 50 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Uchwyt szybkiego montażu TELESIN
32,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,30 × 2,80 × 31,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 31,30 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |