4
Mocowanie 360° na nadgarstek DJI Osmo Action 3 /4
Nakładka szerokokątna do kamery DJI Osmo Pocket 3
Osłona przeciwsłoneczna obiektywu gimbala Sunnylife do DJI Avata 2
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,40 × 3,90 × 5,40 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 4 |
| Box width | 3,90 |
| Box height | 5,40 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 11 |
| HS Code | 3926909790 |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Vivid collection do DJI Mavic 3
| Waga | 116 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,35 × 2,54 × 6,35 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 2,54 |
| Box height | 6,35 |
| Box length | 6,35 |
| Gross weight | 116 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr ND64/PL Freewell do DJI Mavic 3
Filtr ND8/PL Freewell do DJI Mavic 3
Filtr PolarPro CP Circular Polarizer do DJI Mavic 3 Classic
Filtr PolarPro CP do DJI Mavic 3
| Waga | 52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,35 × 3,81 × 6,35 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 3,81 |
| Box height | 6,35 |
| Box length | 6,35 |
| Gross weight | 52 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr PolarPro VND 2-5 Mist do DJI Mavic 3
| Waga | 52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,35 × 3,81 × 6,35 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 3,81 |
| Box height | 6,35 |
| Box length | 6,35 |
| Gross weight | 52 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |