32
Kabel USB-C do USB-C do kamery Insta360 Ace Pro
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 32 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 32 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się