Mini
Torba transportowa (niebiesko-żółta) DJI Mavic Mini
179,00 zł brutto| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 15,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 310 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 340 |
| Model | Mini |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |
Zestaw 3 filtrów PolarPro FX do DJI Mini 3 Pro
145,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Shutter do DJI Mini 3 Pro
245,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Akumulator bateria DJI Mini 4 Pro 2590mAh
349,00 zł brutto| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,15 × 5,92 × 4,15 cm |
| Net weight | 77 |
| Box width | 5,92 |
| Box height | 4,15 |
| Box length | 9,22 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Akumulatory |
DJI Care Refresh DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Mini | DJI Mini 2 |
DJI Care Refresh DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) (dwuletni plan) – kod elektroniczny
399,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Mini | DJI Mini 2 |
DJI Care Refresh DJI Mini 2 SE
199,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 11,40 × 0,01 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,40 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Mini | DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
DJI Care Refresh DJI Mini 2 SE (dwuletni plan)
319,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 11,40 × 0,01 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,40 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Mini | DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
DJI Care Refresh DJI Mini 3
299,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,40 × 0,10 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 11,40 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 4911990000 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
DJI Care Refresh DJI Mini 3 Pro – kod elektroniczny
409,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro |
DJI Care Refresh DJI Mini 3 Pro (dwuletni plan) – kod elektroniczny
669,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro |
DJI Care Refresh DJI Mini SE (dwuletni plan) – kod elektroniczny
209,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Kod elektroniczny |