Etui i pokrowce
Hub Ładowania/ etui na akumulator baterię DJI Osmo Action 3
| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,15 × 2,90 × 12,15 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,90 |
| Box height | 12,15 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 123 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Wodoodporna torba ochronna Telesin do kamer sportowych (GP-PRC-278-02)
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 15,00 × 12,00 cm |
| Net weight | 360 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 28,00 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 4202129990 |
| Model | Action |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |