30.10.2024
Uchwyt do nurkowania PULUZ do kamer sportowych (niebieski)
Wodoodporna lampka do nurkowania PULUZ do kamer sportowych
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9405494000 |
| Rodzaj | Do aparatów |
| Temperatura barwowa (K) | 6000 – 6500 K |
| Ze statywem | Nie |
| Regulowane natężenie | Tak |
Zasilacz namiotu bezcieniowego Puluz 60cm z regulacją mocy PU2002EU
| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 318 |
| HS Code | 8504408290 |
Zestaw 50 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT39
| Waga | 1220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 21,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1110 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1220 |
| HS Code | 9620001000 |
Zestaw 53 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT09
| Waga | 1260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 21,00 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1150 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1260 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 53 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT26
| Waga | 1260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 21,00 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1150 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1260 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 6x naklejek VHB Puluz do Osmo Action / GoPro
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
Zestaw studyjny Puluz Softbox LED 50x70cm, statyw, żarówki LED 4 szt PU5071EU
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 22,00 × 22,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2270 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 74,00 |
| Gross weight | 2500 |
| HS Code | 9405423100 |
| Kształt | Prostokąt |
| Z wbudowaną lampą | Tak |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 200x200cm DCA0975
| Waga | 2580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2350 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 78,00 |
| Gross weight | 2580 |
| HS Code | 9620009190 |