8536699099
Adapter OTG USB-C to Lightning Puluz PU649B
19,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 5,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8536699099 |
DJI Matrice 200 Skyport
1 999,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,70 × 5,60 × 12,70 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 11,80 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 8536699099 |
Inteligentne gniazdko Smart Plug do EcoFlow PowerStream
159,00 zł brutto| Waga | 126 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,90 × 5,30 × 7,90 cm |
| Net weight | 106 |
| Box width | 5,30 |
| Box height | 7,90 |
| Box length | 5,30 |
| Gross weight | 126 |
| HS Code | 8536699099 |
| Waga poniżej 10kg | Tak |
Adapter Ecoflow DELTA Pro do Smart Generator
419,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 16,70 × 6,60 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 16,70 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 5,90 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8536699099 |
Adapter EcoFlow EV X-Stream DELTA Pro
295,00 zł brutto| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 16,70 × 6,60 cm |
| Net weight | 210 |
| Box width | 16,70 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 5,90 |
| Gross weight | 270 |
| HS Code | 8536699099 |
Adapter Gens ace XT60 male to 2x XT60 female
16,90 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 25 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kategoria | Adaptery |
Adapter XT90 Male – XT60 Female
19,90 zł brutto| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 11,00 × 6,50 cm |
| Waga (g) | 10 |
| Net weight | 13 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kategoria | Adaptery, Inne |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamer Insta360 (ONE X2, ONE RS 1-Inch 360)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 8,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamery Insta360 Ace Pro
99,90 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 3,60 × 8,70 cm |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamery Insta360 X3
99,00 zł brutto| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 7,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 35 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 42 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
E-Port Development Kit DJI Mavic 3E/3T, Matrice 30/300/350 RTK
216,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,92 × 0,37 × 0,92 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 0,37 |
| Box height | 0,92 |
| Box length | 0,70 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 8536699099 |