8536699099
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamer Insta360 (ONE X2, ONE RS 1-Inch 360)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 8,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamery Insta360 Ace Pro
99,90 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 3,60 × 8,70 cm |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamery Insta360 X3
99,00 zł brutto| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 7,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 35 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 42 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |