5609000000
Szelki z uchwytem montażowym do aparatury DJI RC Plus
180,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,00 × 27,00 × 29,00 cm |
| Net weight | 225 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 29,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 5609000000 |
Opaska mocowanie na klatkę piersiową TELESIN kamery sportowe / DJI Osmo Action
33,89 zł brutto| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 5609000000 |
Opaska na głowę DJI Goggles 2
99,00 zł brutto| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 1,60 × 4,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 1,60 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 87 |
| HS Code | 5609000000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
Opaska na głowę z mocowaniem magnetycznym DJI Action 2
149,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 5,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 5609000000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |