228
Wysięgnik teleskopowy / Extension Rod Kit 1,5m DJI Osmo Action 3 / 4
199,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26,80 × 3,15 × 26,80 cm |
| Net weight | 190 |
| Box width | 3,15 |
| Box height | 26,80 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
189,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Selfie stick Telesin do kamer sportowych 0,9m (GP-MNP-90T)
89,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 5,00 × 3,70 cm |
| Net weight | 205 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 90 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |