9,70
Obudowa wodoszczelna Sunnylife do GoPro Hero 13 / 12 / 11 / 10 / 9 (GO-FS563)
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,30 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 7616999099 |
Pilot Telesin do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 / 8 / MAX (GP-RMT-T10)
Powerbank magnetyczny Baseus Magnetic Mini 10000mAh, USB-C 20W MagSafe (fioletowy)
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 2 SE / Mini 2 (szare)
| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,70 × 2,00 cm |
| Net weight | 14 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 27 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |