9,50
Filtr VND 2-5 Stop PGYTECH do Osmo Pocket 3
99,00 zł brutto| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 9 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr VND 6-9 Stop PGYTECH do Osmo Pocket 3
99,00 zł brutto| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 9 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr VND 6-9 stopni PGYTECH do DJI Mavic Air 2 (P-16A-041)
21,00 zł brutto| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Air | DJI Air 2 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtry ND 16/64/128/256 PGYTECH do DJI Mini 3 / Mini 3 Pro
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtry ND 8, 16, 32, 64 PGYTECH do Osmo Pocket 3
169,00 zł brutto| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9002200000 |
Mocowanie magnetyczne Insta360 do uchwytów selfie
269,00 zł brutto| Waga | 241 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 241 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-MS002BK 200X micro (czarny)
109,90 zł brutto| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 9,50 × 4,00 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Osłony obiektywu do kamer Insta360 ONE R / RS
| Waga | 114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,70 × 9,50 × 2,70 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 2,70 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 114 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Śmigła DJI Avata
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,50 × 1,50 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8806221000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Statyw K&F Concept E224A3+BH-18 (KF09.120)
175,00 zł brutto| Waga | 1040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 9,50 × 9,50 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 31,60 |
| Gross weight | 1040 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |