9,50
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X4
79,90 zł brutto| Waga | 132 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 132 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw 4 filtrów ND 8/16/32/64 PGYTECH do DJI Air 2S (P-16B-062)
125,00 zł brutto| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 127 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 127 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Air | DJI Air 2s |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw FlySky nadajnik FS-GT5 + odbiornik BS6, 6 kanałów AFHDS 2A
299,00 zł brutto| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,30 × 9,50 × 24,30 cm |
| Net weight | 296 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 24,30 |
| Box length | 15,80 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8526920090 |