8,30
Osłona obiektywów do kamery Insta360 X3 (slikonowa)
39,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,30 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 60 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Stabilizator DJI RS 4
2 199,00 zł brutto| Waga | 2050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,50 × 8,30 × 21,50 cm |
| Net weight | 1650 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 21,50 |
| Box length | 31,10 |
| Gross weight | 361 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do kamer i aparatów |
| Czas pracy (min) | 720 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 3 |
Mocowanie na głowę Sunnylife do kamer sportowych (TD672-GY)
31,90 zł brutto| Waga | 122 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,70 × 8,30 × 6,70 cm |
| Net weight | 96 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 6,70 |
| Box length | 9,30 |
| Gross weight | 122 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Soczewka Telesin Max Lens Mod do GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-LEN-001)
185,00 zł brutto| Waga | 103 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,20 × 8,30 × 6,20 cm |
| Net weight | 87 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 6,20 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 103 |
| HS Code | 9002190000 |
| Kompatybilność | GoPro |
Torba Sunnylife do Insta360 Flow/ Osmo Mobile 6/ OM 5/ Zhiyun
29,00 zł brutto| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,60 × 8,30 × 21,60 cm |
| Net weight | 174 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 21,60 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Osmo Mobile | DJI Osmo Mobile 6 |
| Kompatybilność | Insta360 |