8,30
Osłona obiektywów do kamery Insta360 X3 (slikonowa)
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,30 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 60 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Torba Sunnylife do Insta360 Flow/ Osmo Mobile 6/ OM 5/ Zhiyun
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,60 × 8,30 × 21,60 cm |
| Net weight | 174 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 21,60 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Osmo Mobile | DJI Osmo Mobile 6 |
| Kompatybilność | Insta360 |