7,00
Odbiornik FlySky FS-A8S, 8 kanałów AFHDS 2A
58,90 zł brutto| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 7,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 9 |
| HS Code | 8517620000 |
| Ilość kanałów | 8 |
| Waga netto (g) | 1.2 |
Odbiornik FlySky FS-iA6B, 6 kanałów AFHDS 2A
69,00 zł brutto| Waga | 17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 7,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 17 |
| HS Code | 8517620000 |
| Ilość kanałów | 6 |
| Waga netto (g) | 10 |
Opaska na szyję K&F Concept do kamery
97,90 zł brutto| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,90 × 7,00 × 4,90 cm |
| Net weight | 247 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 4,90 |
| Box length | 18,40 |
| Gross weight | 260 |
| HS Code | 6307909899 |
Powiększony akumulator DJI Phantom serii 4 5870mAh
889,00 zł brutto| Waga | 580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 7,00 × 15,00 cm |
| Net weight | 468 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 580 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Phantom |
Regulator bezszczotkowy Hobbywing EZRUN MINI28
365,00 zł brutto| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 7,00 × 3,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 80 |
| Waga netto (g) | 5 |
| Właściwości | Bezszczotkowe |
Regulowany uchwyt montażowy Ecoflow do paneli fotowoltaicznych 100W
269,00 zł brutto| Waga | 1950 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 7,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 1900 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 73,00 |
| Gross weight | 1950 |
| HS Code | 7616999099 |
Statyw/obiektyw do telefonu APEXEL APS-40×60 40X60 luneta z statywem (czarny)
76,90 zł brutto| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 7,00 × 9,50 cm |
| Net weight | 290 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 480 |
| HS Code | 9005800000 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Uchwyt selfie / statyw PULUZ z mocowaniem na telefon (czerwony)
49,00 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 7,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 9405423100 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 30.5 |
Uchwyt selfie Insta360 (3m) – wersja podstawowa
289,00 zł brutto| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 500 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 540 |
| HS Code | 9620009900 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 300 |
| Długość (m) | 3 |
Uchwyt selfie Insta360 do kamer sportowych (300 cm)
579,00 zł brutto| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 500 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 540 |
| HS Code | 9620009900 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 300 |
| Kompatybilność | Insta360 |
| Długość (m) | 3 |
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (105 cm)
139,00 zł brutto| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 7,00 × 6,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 23,00 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |