4,50
Standardowe serwo cyfrowe HS-7955TG
439,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 4,50 × 10,00 cm |
| Waga (g) | 6,5 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9503007500 |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar M (kolaż pop)
63,90 zł brutto| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 115 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 137 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar M (mozaika)
60,90 zł brutto| Waga | 122 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 122 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar M (wzór doodle)
71,00 zł brutto| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 115 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 137 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar M (wzór kwiatowy)
59,00 zł brutto| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 115 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 137 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar S (geek)
49,90 zł brutto| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 83 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar S (kolaż pop)
50,90 zł brutto| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 83 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar S (mozaika)
49,90 zł brutto| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 83 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar S (wzór geometryczny)
60,00 zł brutto| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 83 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Uchwyt selfie Insta360 z funkcją ładowania (100 cm)
379,00 zł brutto| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 4,50 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 350 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 30,50 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem, Funkcja ładowania |
| Długość (cm) | 100 |
| Kompatybilność | Insta360 |
| Długość (m) | 1 |
Zestaw 8 filtrów Freewell All Day do DJI Mavic 3 Pro
389,00 zł brutto| Waga | 213 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 4,50 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 61 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 10,70 |
| Gross weight | 213 |