32,00
Lampa pierścieniowa / statyw biurkowy na klips Puluz LED 20 cm vlog / stream na telefon PKT3089B
98,90 zł brutto| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 32,00 × 10,00 cm |
| Net weight | 1090 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 42,00 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 9405423190 |
Lampa pierścieniowa / statyw LED Puluz 20cm z uchwytem na telefon PKT3073B
49,90 zł brutto| Waga | 620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 32,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 560 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 35,00 |
| Gross weight | 620 |
| HS Code | 9405423100 |
Namiot bezcieniowy Puluz 30cm LED (PU5030)
49,00 zł brutto| Waga | 637 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 32,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 580 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 637 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 128 |
| Moc (W) | 10 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 3200 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500 |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |