2,80
Filtr Nano-X 77 mm XV38 K&F Concept
149,00 zł brutto| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 54 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 215 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 77 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 77 mm XV40 K&F Concept
255,00 zł brutto| Waga | 214 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 52 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 214 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 77 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 82 mm XV38 K&F Concept
289,00 zł brutto| Waga | 222 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 58 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 222 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 82 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 82 mm XV40 K&F Concept
249,00 zł brutto| Waga | 223 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 56 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 223 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 82 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 86 mm XV38 K&F Concept
94,90 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 62 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 9002200000 |
Uchwyt szybkiego montażu TELESIN
32,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,30 × 2,80 × 31,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 31,30 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |