20,00
Lampa pierścieniowa LED Puluz z regulowaną podstawką PU391
39,90 zł brutto| Waga | 544 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 20,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 490 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 28,00 |
| Gross weight | 544 |
| HS Code | 9405423100 |
Uchwyt magnetyczny PULUZ POV Head Mount do Insta360 GO 3
49,90 zł brutto| Waga | 409 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 20,00 × 6,00 cm |
| Net weight | 400 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 409 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Kabel EcoFlow Infinity
339,00 zł brutto| Waga | 1077 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 20,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 36,00 |
| Gross weight | 1077 |
| HS Code | 8544429090 |
Kamera Insta360 Pro2
24 999,00 zł brutto| Waga | 5700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,00 × 20,00 × 36,00 cm |
| Net weight | 1800 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 36,00 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 5700 |
| HS Code | 8525890000 |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Powerbank solarny z ładowaniem indukcyjnym Choetech B567 3x USB 20000mAh 20W / QC 18W / Qi 10W (czarno-pomarańczowy)
229,00 zł brutto| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 20,00 × 3,30 cm |
| Net weight | 530 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 625 |
| HS Code | 8507800090 |
| Moc ładowania (W) | 10 |
| Pojemność (mAh) | 20000 |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Cechy szczególne | Ładowanie solarne, Ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2
1 099,00 zł brutto| Waga | 4670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,20 × 20,00 × 31,20 cm |
| Net weight | 3440 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 31,20 |
| Box length | 28,00 |
| Gross weight | 4670 |
| HS Code | 8507600090 |
| Waga (kg) | 3.5 |
| Dedykowana dodatkowa bateria | Nie |
| Pojemność powyżej 1000Wh | Nie |
| Waga poniżej 10kg | Tak |
| Moc wyjściowa (W) | 300 |
| Liczba gniazd AC | 1 |
| Rodzaj ogniw | LFP |
| Pojemność (Wh) | 256 |
Składana ładowarka solarna Choetech SC005 22W 2xUSB (czarna)
215,00 zł brutto| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 20,00 × 3,70 cm |
| Net weight | 590 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 27,30 |
| Gross weight | 900 |
| HS Code | 8541430000 |
| Moc ładowania (W) | 22W |
| Kolor | srebrny |
Stabilizator DJI RS 3 Mini
Pierwotna cena wynosiła: 1 199,00 zł.999,00 złAktualna cena wynosi: 999,00 zł. brutto| Waga | 1540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 20,00 × 10,50 cm |
| Net weight | 1300 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 31,00 |
| Gross weight | 1540 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do kamer i aparatów |
| Czas pracy (min) | 600 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 2 |
Statyw mobilnej stacji DJI D-RTK 2 do dronów DJI Enterprise
979,00 zł brutto| Waga | 3480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 104,00 × 20,00 × 104,00 cm |
| Net weight | 3100 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 104,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 3480 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kategoria | Akcesoria, RTK |
| Model | Statyw do D-RTK 2 |
| Kompatybilność | Stacja mobilna D-RTK 2 |