20,00
Lampa pierścieniowa LED Puluz z regulowaną podstawką PU391
Uchwyt magnetyczny PULUZ POV Head Mount do Insta360 GO 3
Kabel EcoFlow Infinity
Kamera Insta360 Pro2
Powerbank solarny z ładowaniem indukcyjnym Choetech B567 3x USB 20000mAh 20W / QC 18W / Qi 10W (czarno-pomarańczowy)
| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,30 × 20,00 × 3,30 cm |
| Net weight | 530 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 3,30 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 625 |
| HS Code | 8507800090 |
| Moc ładowania (W) | 10 |
| Pojemność (mAh) | 20000 |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Cechy szczególne | Ładowanie solarne, Ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow RIVER 2
Składana ładowarka solarna Choetech SC005 22W 2xUSB (czarna)
Stabilizator DJI RS 3 Mini
| Waga | 1540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 20,00 × 10,50 cm |
| Net weight | 1300 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 31,00 |
| Gross weight | 1540 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do kamer i aparatów |
| Czas pracy (min) | 600 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 2 |
Statyw mobilnej stacji DJI D-RTK 2 do dronów DJI Enterprise
| Waga | 3480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 104,00 × 20,00 × 104,00 cm |
| Net weight | 3100 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 104,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 3480 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kategoria | Akcesoria, RTK |
| Model | Statyw do D-RTK 2 |
| Kompatybilność | Stacja mobilna D-RTK 2 |