7,30
Filtry ND (8/16/32) DJI Avata
349,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,30 × 1,80 × 7,30 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,80 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Filtry |
Ładowarka sieciowa DJI Mavic Air 2 / Air 2s
| Waga | 184 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,00 × 3,50 × 14,00 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 14,00 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 184 |
| HS Code | 8504405590 |
Mocowanie z przyssawką Telesin do telefonów i kamer sportowych
71,00 zł brutto| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 16,50 × 1,10 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 270 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
Uchwyt rowerowy Sunnylife do kontrolera DJI RC 2 (ZJ669)
79,00 zł brutto| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,40 × 4,70 × 7,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 7,40 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 143 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt ze smyczą Sunnylife do kontrolera DJI RC / RC 2 (ZJ764-D)
99,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,80 × 4,50 × 13,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 115 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 13,80 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 120 |
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamery Insta360 Ace Pro
99,90 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 3,60 × 8,70 cm |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Czytnik pamięci do kamery Insta360 Ace Pro
175,00 zł brutto| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 3,80 × 8,70 cm |
| Net weight | 16 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 8471709800 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona gimbala DJI Mavic Air 2S
50,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 7,30 × 6,60 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,30 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807300099 |
Osłona przeciwodblaskowa Sunnylife do DJI Mini 3 (czarna)
16,00 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,60 × 7,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
Osłona przeciwodblaskowa Sunnylife do drona DJI Mini 3 (szara)
26,00 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 7,60 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
Regulator Hobbywing EZRUN MAX10 G2 140A
| Waga | 182 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,70 × 5,00 × 10,70 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 10,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 182 |
| Waga netto (g) | 120 |
| Właściwości | Bezszczotkowe |