6,00
Adapter magnetyczny PULUZ PU708B 1/4 cala do kamer sportowych
33,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 3,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 8543709099 |
Drążki kontrolera DJI FPV
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 6,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8529909790 |
Mini statyw DJI Osmo
89,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 4,00 × 9,00 cm |
| Net weight | 44 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 60 |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Adapter filtra LCP13/14 PolarPro do iPhone 15
79,00 zł brutto| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 5,50 × 0,50 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 5 |
| HS Code | 8529909700 |
| Kompatybilność | Inny |
Adapter magnetyczny PULUZ PU707B z szybkozłączką do kamer sportowych
27,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 3,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 8543709099 |
Akumulator bateria DJI Avata 2420mAh
499,00 zł brutto| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 5,85 × 9,20 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,85 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |