12,00
Osłona portu USB do kamery Insta360 Ace Pro
49,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona portu USB do kamery Insta360 X3
41,90 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw 4 filtrów ND (8/16/32/64) PGYTECH do DJI Osmo Action 3
169,00 zł brutto| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 11,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 137 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 137 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 4 filtrów ND-PL (8/16/32/64) PGYTECH do DJI Osmo Action 3
259,00 zł brutto| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 11,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 145 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 145 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów Clip On do telefonu Neewer FL-37 37mm ND2-ND400
119,00 zł brutto| Waga | 113 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 9,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 89 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 113 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw obiektywów/filtrów do telefonu APEXEL APL-52UV-7F 52mm 7w1
87,90 zł brutto| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 6,60 × 16,00 cm |
| Net weight | 135 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Tak |
| Kompatybilność | Uniwersalne |